Онлайн магазин чая и кофе Адрес: Киев Украина Телефон: +380674477904. .

Натуральний чай марки Світ чаю

світ чаю
Статті про чай
Главные сорта бразильского кофе
В Бразилии кофе выращивают много. Самые богатые урожаи кофейных зерен собираются в следующих регионах этой колоритной страны: Sul de Minas, Sao Paulo, Chapadas de Minas, Minas Gerais, Cerrado, Santa Catarina, Bahia, Mogiana, Parana. Крупнейшим производителем кофейного сырья является Сан-Паулу. На обширных плантациях этого штата собирается практически половина всего кофе, который вывозится из Бразилии.
Смотрите также: сорта кофе
Все о бразильском кофе
В умах иностранцев Бразилия ассоциируется с карнавалами, футболом и кофе. Но если между карнавалами большие перерывы, а футбол любят не все, то кофе пьет практически каждый, причем, ежедневно. Согласно статистическим данным, больше кофе, чем в Бразилии, потребляют только в США. Но в отличие от американцев, бразильцы кофе не импортируют, а пьют свой, поскольку Бразилия – абсолютный лидер по объемам сбора кофейных зерен и производству кофе в мире.
Смотрите также: сорта кофе

Англійський сніданок в пірамідках

Англійський сніданок в пірамідках
Традиційна англійська суміш чорних індійського і цейлонського чаю, яка має міцний смак і насичений букет c пікантними нотками.
80.00 грн

Традиційна англійська суміш чорних індійського і цейлонського чаю, яка має міцний смак і насичений букет c пікантними нотками.
В упаковці 20 нейлонових пірамідок по 3 грама.

Англійський сніданок в пірамідках Світ Чаю Київ

В нашому інтернет магазині чаю та кави Ви можете купити найкращі сорти зеленого та чорного чаю, ферментовані чаї, пуери та улуни за найкращой ціною. Чорний чай вийняткового смаку та якості, Англійський сніданок в пірамідках - справжній Індійський чай Купити Англійський сніданок в пірамідках, з доставкою по Києву та Україні ніколи не було так просто - треба лише оформити замовлення через інтернет або зателефонувати по телефону 044 360 28 97

Залишити відгук про Англійський сніданок в пірамідках

Схожі товари
Кубок огня в пирамидках
Ассам Дайриал в пирамидках
Земляника со сливками в пирамидках

Кубок вогню в пірамідках

Ассам Дайріал в пірамідках

Суниця з вершками в пірамідках

90.00грн 130.00грн 90.00грн
Цейлонський чорний чай з корицею, рожевим і чорним перцем. До пряного пікантному смаку додається м'який цитрусовий аромат.Індійський чай зі штату Ассам, який є одним з найбільш міцних і насичених сортів чорного чаю.Чорний цейлонський чай з додаванням листя і шматочків суниці. Має аромат свіжих вершків.
Кубок вогню в пірамідкахАссам Дайріал в пірамідкахСуниця з вершками в пірамідках
інтернет магазин чаю та кави Київ ©2010-2021 купити чай зелений та чорний, натуральна кава Київ