Онлайн магазин чая и кофе Адрес: Киев Украина Телефон: +380674477904. .

Натуральний чай марки Світ чаю

світ чаю
Статті про чай
Главные сорта бразильского кофе
В Бразилии кофе выращивают много. Самые богатые урожаи кофейных зерен собираются в следующих регионах этой колоритной страны: Sul de Minas, Sao Paulo, Chapadas de Minas, Minas Gerais, Cerrado, Santa Catarina, Bahia, Mogiana, Parana. Крупнейшим производителем кофейного сырья является Сан-Паулу. На обширных плантациях этого штата собирается практически половина всего кофе, который вывозится из Бразилии.
Смотрите также: сорта кофе
Все о бразильском кофе
В умах иностранцев Бразилия ассоциируется с карнавалами, футболом и кофе. Но если между карнавалами большие перерывы, а футбол любят не все, то кофе пьет практически каждый, причем, ежедневно. Согласно статистическим данным, больше кофе, чем в Бразилии, потребляют только в США. Но в отличие от американцев, бразильцы кофе не импортируют, а пьют свой, поскольку Бразилия – абсолютный лидер по объемам сбора кофейных зерен и производству кофе в мире.
Смотрите также: сорта кофе

Суниця з вершками в пірамідках

Суниця з вершками в пірамідках
Чорний цейлонський чай з додаванням листя і шматочків суниці. Має аромат свіжих вершків.
90.00 грн

Чорний цейлонський чай з додаванням листя і шматочків суниці. Має аромат свіжих вершків.
В упаковці 20 нейлонових пірамідок по 3 грами.

Суниця з вершками в пірамідках Світ Чаю Київ

В нашому інтернет магазині чаю та кави Ви можете купити найкращі сорти зеленого та чорного чаю, ферментовані чаї, пуери та улуни за найкращой ціною. Чорний чай вийняткового смаку та якості, Суниця з вершками в пірамідках - справжній Цейлонський чай Купити Суниця з вершками в пірамідках, з доставкою по Києву та Україні ніколи не було так просто - треба лише оформити замовлення через інтернет або зателефонувати по телефону 044 360 28 97

Залишити відгук про Суниця з вершками в пірамідках

Схожі товари
Легенда Цейлона в пирамидках
Английский завтрак в пирамидках
Кубок огня в пирамидках

Легенда Цейлону в пірамідках

Англійський сніданок в пірамідках

Кубок вогню в пірамідках

80.00грн 80.00грн 90.00грн
Чорний чай з високогірного району Ува (Цейлон), що дає золотисто-червоний настій з прекрасним смаком і ароматом.Традиційна англійська суміш чорних індійського і цейлонського чаю, яка має міцний смак і насичений букет c пікантними нотками.Цейлонський чорний чай з корицею, рожевим і чорним перцем. До пряного пікантному смаку додається м'який цитрусовий аромат.
Легенда Цейлону в пірамідкахАнглійський сніданок в пірамідкахКубок вогню в пірамідках
інтернет магазин чаю та кави Київ ©2010-2021 купити чай зелений та чорний, натуральна кава Київ