Онлайн магазин чая и кофе Адрес: Киев Украина Телефон: +380674477904. .

Натуральний чай марки Світ чаю

світ чаю
Статті про чай
Главные сорта бразильского кофе
В Бразилии кофе выращивают много. Самые богатые урожаи кофейных зерен собираются в следующих регионах этой колоритной страны: Sul de Minas, Sao Paulo, Chapadas de Minas, Minas Gerais, Cerrado, Santa Catarina, Bahia, Mogiana, Parana. Крупнейшим производителем кофейного сырья является Сан-Паулу. На обширных плантациях этого штата собирается практически половина всего кофе, который вывозится из Бразилии.
Смотрите также: сорта кофе
Все о бразильском кофе
В умах иностранцев Бразилия ассоциируется с карнавалами, футболом и кофе. Но если между карнавалами большие перерывы, а футбол любят не все, то кофе пьет практически каждый, причем, ежедневно. Согласно статистическим данным, больше кофе, чем в Бразилии, потребляют только в США. Но в отличие от американцев, бразильцы кофе не импортируют, а пьют свой, поскольку Бразилия – абсолютный лидер по объемам сбора кофейных зерен и производству кофе в мире.
Смотрите также: сорта кофе

Саусеп

Саусеп (у перекладі - сметанне яблуко) - тропічний фрукт, що цінується за високий вміст вітамінів С і Е і мускатний кисло-солодкий смак.
Чай з екстрактом саусепа має сечогінну властивість і використовується для лікування нирок. Цікаво, що чай саусеп стає смачнішим при повторному заварюванні.
Саусеп зеленый
Саусеп черный

Саусеп зелений

Саусеп чорний

60.00грн 60.00грн
зелений цейлонський чай саусеп з яскравим ароматом та смакомчорний цейлонський чай, ароматизований соком саусеп
Саусеп зеленийСаусеп чорний

Чай Саусеп

Дерево "сметанного яблука" досягає у висоту 7,5-9 м Молоді пагони опушені. Листя ароматне, гладке, блискуче, темно-зелене згори і ясно-зелені знизу. Квітки поодинокі з короткими квітконіжками, ростуть на стволі і на гілках, мають конічну форму і складаються з трьох внутрішніх і трьох зовнішніх пелюсток. Плоди сметанного яблука - найбільші з усіх анноновых, вага кожного може досягати від 4,5 до 7 кілограмів, а розмір - від 10 до 35 см в довжину і 15 см завширшки. Шкірка у недозрілого плоду темно-зелена, у міру дозрівання вона стає жовтуватою, покритою товстими колючками. М'якуш кремово-білий, що щільний, такий, що по виду нагадує вату.

М'якуш плодів сметанного яблука їстівний у свіжому вигляді і може бути використана для десертів з додаванням цукру і невеликої кількості молока або вершків. У тропічних країнах широко поширено виготовлення з неї освіжаючих напоїв, шляхом її вичавлювання і змішування з молоком і цукром. ноді сік сметанного яблука зброджується і при цьому виходить слабоалкогольний напій, що нагадує сидр. Він іноді підфарбовується в рожевий або зелений колір. З нього також виготовляють коктейлі, шляхом додавання бренді і прянощів. М'якуш сметанного яблука використовується для виготовлення мороженого, шербетов, сиропів, тортів, желе і варення. Кора і корені дерева використовуються, як отрута для риб. Масло насіння - засіб для знищення вош на голові. Сік зрілих плодів має сечогінні властивості і використовується при захворюваннях нирок. Подрібнені незрілі плоди вживаються при дизентерії.

Не менш корисне застосування саусепу знайшли виробники чаю. Крупнолистий чорний або цейлонський зелений чай саусеп просочують соком цього екзотичного фрукта, що надає чаю неповторний аромат і смак. При цьому такий чай придбаває додаткові фармакологічні властивості і використовується для профілактики лікування нирок

інтернет магазин чаю та кави Київ ©2010-2021 купити чай зелений та чорний, натуральна кава Київ